• BANNER1
 • BANNER2
 • BANNER3

На национално ниво база на податоци бејбиситерка

зошто

изберете нас

Жеџијанг Xiaomoxian Игралиште Опрема копродукции, Ltd е еден сеопфатен забавни опрема претпријатие интегрирање на R & D, проектирање, производство, продажба, монтажа и сервис. Тој се фокусира на отворено културно патување, не-стандардни кориснички забавни опрема и не-придвижуван забавни опрема; Следејќи го срцето на занаетчија, опседнат со соништа, полн со ентузијазам, посветеност, извршување на совршенство, секој се стреми да стане пионер на големи мајстори, и е посветена на градењето на "добра репутација не-стандард за производство на сопствени забавни опрема во Кина претпријатие."

Гледај Повеќе

Последни вести

 • Што треба да се разгледа кога инвестирање во детски брануваа?
  09/12/19

  Што треба да се разгледа кога investin ...

  1. Project inspection To invest in any industry, we must first understand what the current market prospects are and whether there is room for investment. Therefore, preliminary investigation is essential. The project...
  Прочитај повеќе
 • Каков вид на слајд отворен е ефективен?
  09/12/19

  Каков вид на слајд отворен е економски ефект ...

  Детски забавни паркови отсекогаш биле сакани од страна на децата, и разни забавни програми стануваат се повеќе и повеќе разноврсна. Голем број градинки, исто така, да се надгради нивната опрема. Земете слајдови како е ...
  Прочитај повеќе