• BANNER1
 • BANNER2
 • BANNER3

bazës së të dhënave Mbarëkombëtar Babysitter

pse

na zgjidhni

Zhejiang Xiaomoxian Playground Equipment Co, Ltd, është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse pajisje amusement integrimin e R & D, projektimin, prodhimin, shitjen, instalimin dhe shërbimin. Ai fokusohet në të udhëtimit kulturore, jo-standarde pajisje në natyrë përshtatur dëfrim dhe pajisjeve jo-powered dëfrim; Respektimi zemër të një artizani, fiksuar me ëndrra, plot entuziazëm, përkushtim, ndjekje të përsosmërisë, të gjithë po përpiqet të bëhet një pionier i mjeshtrit të madh, dhe është e angazhuar për ndërtimin e një "Kina reputacion të mirë jo-standarde e prodhimit me porosi pajisje amusement ndërmarrje."

Shiko më shumë

Lajmet e fundit

 • Çfarë duhet të marrin në konsideratë kur të investuar në trampoline për fëmijë?
  09/12/19

  Çfarë duhet të marrë parasysh kur investin ...

  1. Project inspection To invest in any industry, we must first understand what the current market prospects are and whether there is room for investment. Therefore, preliminary investigation is essential. The project...
  Lexo më shumë
 • Çfarë lloj rrëshqitje në natyrë është kosto-efektive?
  09/12/19

  Çfarë lloj rrëshqitje në natyrë është kosto-efekt ...

  Fëmijëve parqet dëfrim kanë qenë gjithmonë të dashur nga fëmijët, dhe një shumëllojshmëri të programeve dëfrim janë duke u bërë gjithnjë e më të shkathët. Shumë kopshte kemi përmirësuar edhe pajisjet e tyre. Merrni slides si një e ...
  Lexo më shumë